ابعاد و اندازه بلوک سیمانی + قیمت روز انواع بلوک سیمانی

بلوک سیمانی یکی از پرکاربرد ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز است که به صورت پیش ساخته است و شما می توانید آن را به راحتی از معتبرترین مرکز و تولید کننده انواع بلوک سیمانی خریداری نمایید. قابل ذکر است که در ساخت بلوک سیمانی از مواد اولیه ی خاصی استفاده میشود که رعایت میزان و اندازه آن ها تاثیر مستقیمی در کیفیت نهایی بلوک تولید شده دارد. آب، سیمان و سنگ دانه اصلی ترین مواد در ساخت بلوک سیمانی هستند.

بلوک سیمانی تک سامان هور در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند تا تمامی مشتریان بتوانند بنا به نیاز خود از آن ها استفاده کنند، ما در شرکت خود برای تولید بلوک سیمانی دیگر به روش های قدیمی اکتفا نکردیم و با بروز ترین دستگاه ها انواع بلوک سیمانی را تولید می کنیم که به صورت تمام اتوماتیک بوده و در سایز های کاملا استاندارد به عمل می آیند.

بلوک سیمانی چیست؟

بلوک سیمانی یکی از پزکاربردترین مصالح در دیوار چینی می باشد که در اندازه ها و تنوع های گوناگون در بازار عرضه می شود. مهندسان با توجه به نیاز پروژه خود می توانند بلوک مد نظرشان را انتخاب کنند. اما قبل از آن باید از ویژگی های یک اگاه باشند. این بلوک ها عموما از مخلوط شدن ماسه ، آب و سیمان در ابعاد مختلفی تولید می شود که می تواند شکل های مختلفی داشته باشد. سیمان های گوناگونی را برای این کار می توان استفاده کرد که متداول ترین نوع آنها به شرح زیر می باشد:

 • سیمان پرتلند
 • سیمان سفید
 • سیمان پوزولانی
 • سیمان آهکی و غیره

در ساخت دیوار، این بلوک ها را توسط ملات مخصوص به یکدیگر چسبانده و دیواری محکم و یکدست می سازند. در حالت کلی طول بلوک ها از میزان ارتفاعشان کمتر است اما انواع گوناگونی دارند. بلوک سیمانی یکی از مصالح پرکاربرد در دیوارچینی می باشد که انواع مختلفی دارد و بر حسب نوع دیوار مورد نظر استفاده می شود.

در این مقاله از سایت تک سامان هور ابتدا قصد داریم در مورد روش تولید، انواع بلوک و … صحبت کنیم و همچنین ابعاد بلوک سیمانی استاندارد که مناسب برای ساختمان سازی است را مشخص نماییم. در انتها می توانید با مراجعه به لینک مشخص شده با تامین کنندگان این محصول، جهت خرید تماس بگیرید.

 انواع بلوک سیمانی

بلوک سیمانی به این دلیل که در مکان های مختلف با شرایط گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد جهت راحتی مشتریان در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند و همچنین مدل های مختلف هم دارند که مشخصات و قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است، در ادامه ما انواع بلوک سیمانی سبک و سنگین را توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

بلوک های سنگین به دلیل داشتن وزن بالا و اندازه بزرگتر نسبت به سایر بلوک ها، اغلب در ساخت سازه های باربر، غیربابر، جداول خیابان و به عنوان قالب در آب مورد استفاده قرار می گیرند.

بلوک های سیمانی به طور کلی بر اساس موارد مختلفی دسته بندی می شوند که در ادامه تمامی دسته بندی رایج را به طور کامل به شما توضیح خواهیم داد.

۱- چگالی

چگالی، از مهم ترین عوامل برای دسته بندی انواع بلوک سیمانی می باشد.

بلوک سیمانی سنگین

در ساخت بلوک سیمانی سنگین از ماسه معمولی که برای تولید بتن کاربرد دارد استفاده می شود.این بلوک ها چگالی برابر با ۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارند. بلوک های سنگین به دو نوع زبر تقسیم می شوند.

 • ته باز
 • ته بسته
بلوک سیمانی نیمه سبک

این نوع از بلوک ها چگالی حدودا بین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم برمتر مکعب دارند.

بلوک سیمانی سبک

این بلوک ها چگالی کمتر از ۱۷۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارند که عموما از ریزدانه های پوکه معدنی ساخته شده یا به هنگام ساخت با استفاده از واکنش های شیمیایی حباب هایی در ساختارش به وجود می آیدکه باعث سبکی سان میشود.

در ساخت نوع سبک این بلوک ها افزودنی های گوناگونی مثل پوکه معدنی و حباب هواساز مورد استفاده قرار میگیرد.اصلی ترین کاربرد این نوع از بلوک ها در سقف های تیرچه بلوک است. بلوک سیمانی سبک انواع مختفی دارد که به معروف ترین آن ها در زیر اشاره می کنیم:

 • لیکا
 • پرلیت

جالب آن است بدانید که با وجود وزن کم این بلوک ها به اندازه بلوک های عادی مقاومت خوبی دارند.همچنین بلوک های سبک خود از چند نوع مختلف تشکیل شده اند که عبارت است از:

 • رده یک: چگالی برابر با ۵۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب
 • رده دو: چگالی برابر ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب
 • رده سه: چگالی برابر ۱۰۰۰ تا ۱۷۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب
 • رده چهار: چگالی برابر با ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب

۲- مواد سازنده

یک نوع دیگر دسته بندی مربوط به صنعتی و معدنی بودن پوکه های بلوک است که در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد.

بلوک صنعتی چیست؟

بلوک های صنعتی نتیجه ترکیب دانه های صنعتی همراه سیمان و آب است که وزنشان کمتر از ۹۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب و کمترین میزان مقاومتشان ۳۰ کیلو گرم بر متر مربع است. بلوک صنعتی شامل بلوک هبلکس ، لیکا ،سرباره ذوب ، آهن و نوع بلوک معدنی شامل بلوک اسکوریا،پرلیت و پومیس است. اگر برایتان سوال است که میان بلوک صنعتی و عادی چه تفاوتی وجود دارد؟ باید بگوییم که نوع صنعتی خاصیت عایقی بیشتر و وزن کمتر است و جداره بلوک های توخالی ضخامت بیشتری دارد.

بلوک معدنی چیست؟

این نوع از بلوک ها حاصل اختلال آب، پوکه معدنی و سیمان است که نام دیگر آن بلوک پوکه ای است. معروفترین پوکه های معدنی مورد استفاده پوکه معدنی قروه و تبریز و پوکه معدنی پرلیت است. شاید عباراتی مانند بلوک سیمانی توپر بلوک سیمانی تو خالی به گوشتان خورده باشد.

این مصالح انواع مختلفی دارد زمانی که بلوک های سیمانی را بر حسب ظاهر تقسیم بندی کنیم بدین شکل خواهد بود.

 • توخالی باربر
 • توخالی غیر باربر
 • توپر
 • آجر بتنی

حال اگر بر حسب مکان مورد استفاده آن ها را دسته بندی کنیم بدین ترتیب خواهد بود:

 • دیواری توکار
 • نمادار
 • تیغه ای
 • ستونی
 • سقفی

۳- نوع استفاده

بلوک سیمانی دیواری

عموما از بلوک سیمانی برای ساخت دیوار استفاده می کنند و تقریبا بیش از ۹۰ درصد این بلوک های تولید شده تنها در ساخت دیوار کاربرد دارند.

بلوک سیمانی سقفی

بلوک سیمانی سقفی یکی دیگر از مدل های این نوع سازه پیش ساخته است، در ساخت این بلوک ها طوری در نظر گرفته می شود که بلوک سیمانی سقفی از وزن کمتری برخوردار باشد ولی کیفیت و مقاوت آن بالا باشد تا بتواند وزن بسیاری را در سقف تحمل نماید.

بلوک سبک سیمانی

یکی از بهترین مدل های بلوک سیمانی که امروزه کاربرد زیادی دارد و ما حتما آن را در ساخت و ساز های مسکونی و صنعتی مشاهده میکنیم بلوک سبک است، این بلوک به این دلیل که اندازه استانداردی دارد و وزن آن نیز مناسب ساخت انواع دیوار است کاربرد های فراوانی دارد.

بلوک سیمانی سنگین

بعد از اینکه بلوک سیمانی سبک را شناختیم بهتر است با مدل بلوک سیمانی سنگین نیز آشنا شویم، این بلوک به دلیل ابعاد و اندازه های بزرگی که دارد از وزن بیشتری نیز برخوردار است و در ساخت مکان های خاصی از آن استفاده می شود.

بلوک سیمانی پلی استایرن

بلوک سیمانی پلی استایرن یکی از بلوک هایی که است که استفاده ای صنعتی دارد و شرکت ها از آن ها در انبار های خود استفاده می کنند، این بلوک سیمانی دارای خاصیت ضد حریق بوده و در مقابل انواع حرارت و آتش مقاوم است.

روش تولید بلوک سیمانی استاندارد

در تولید بلوک سیمانی در همه ای ابعاد و انواع مختلف که در قسمت های بالا آن ها را توضیح دادیم شرکت تک سامان هور از بهترین و بروز ترین دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می نماید تا محصول نهایی از وزن، ابعاد و کیفیت استانداردی برخور باشد و بتوان از آن در ساخت انواع و اقسام سازه ها استفاده کرد.

بلوک-سیمانی-تک-سامان-هور-1

ترکیبات سازنده بلوک سیمانی

ترکیبات اصلی جهت ساخت بلوک سیمانی شامل سیمان پرتلند ماسه و اب است این ترکیبات با توجه به مقادیر از پیش تعییین شده یک دیگر ترکیب می شوند.

شایان ذکر است که گاهی مواد افزودنی دیگری برای اضافه کردن برخی از ویژه گی ها به این ترتیب اضافه می شود. پس از ساخت ترکیب باید بلوک ها را به خوبی کیورینگ (عمل آوری) کرده و در برابر عوامل مختلف جوی محافظت نمود.

عمل آوری بلوک سیمانی

کیورینگ با آب

در این حالت از آب جهت عمل آوری بلوک ها استفاده میشود که مدت این کار تقریبا حدود یکهفته زمان می برد.

کیورینگ با گرما

بلوک ها در برابر بادبزن برقی قرار میگیرند تا عمل آوری صورت بگیرد.این مورد را مد نظر داشته باشید که بلوک ها با هوای آزاد نباید برخورد کنند و مراقب باشید که رطوبت بلوک ها باید حفظ شود.

کیورینگ با بخار آب

قرار دادن بلوک در محل مخصوص عمل آوری با استفاده از بخار آب یک روش مناسب است که از نظر زمانی نیز سریع بوده و حدودا ۱ روز زمان می برد.

ابعاد بلوک سیمانی استاندارد

انواع بلوک سیمانی ساده باید به شکل مکعب مستطیل بوده و کاملا سالم و بدون نقص باشند. سطوح این محصولات باید به گونه ای باشد تا انواع اندود و ملات به سادگی به آن ها بچسبد. در ادامه ابعاد بلوک سیمانی در انواع مختلف را برای شما شرح می دهیم.

بلوک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰

این نوع بلوک ها که در ابعاد ۲۰*۲۰*۴۰ تولید می شوند به عنوان یک بلوک معمولی هستند و بیشتر توسط عموم مردم در ساخت و ساز ها مسکونی کاربرد دارند و به به عنوان پر فروش ترین بلوک سیمانی محسوب می شوند.

بلوک سیمانی ۲۰*۳۰*۴۰

بلوک سیمانی با این ابعاد از مدل قبلی کمی بزرگ تر بوده و در ساخت دیوار های بزرگ کاربرد دارند، برای خرید بلوک سیمانی ۲۰ در ۳۰ در ۴۰ میتوانید از طریق شماره های ما با کارشناسان تک سامان هور در ارتباط باشید.

بلوک سیمانی ۲۰*۱۰*۴۰

این نوع بلوک ها بیشتر در ساخت قسمت های داخلی مجموعه ها کاربرد دارند و به این علت که از عرض کمتری نسبت به مابقی بلوک های سیمانی برخوردار هستند به عنوان مثال برای ساخت دیوار های میانی اتاق خواب و پذیرایی کاربرد دارند.

وزن بلوک سیمانی

بلوک سیمانی که از انواع مختلفی برخوردار است و در ساخت آن ها نیز از مواد و مصالح مختلفی استفاده می شود دارای وزن های مختلفی هستند، ممکن است برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که وزن بلوک سیمانی چقدر است؟ زمانی که میخواهید از بلوک سیمانی دیواری یا سقفی استفاده کنید باید حتما از وزن آن ها نیز خبردار شوید تا همه ای کار ها را مهندسی و اصولی پیش برد. در ادامه ما وزن انواع بلوک سیمانی را برای شما شرح خواهیم داد لطفا با ما همراه باشید.

 1. وزن تقریبی بلوک سیمانی سبک از ۱۰ الی ۱۳ کیلوگرم است.
 2. وزن بلوک سیمانی سنگین از ۱۸ الی ۲۰ کیلوگرم است.

در ابتدا باید بدانید که بلوک های سبک برای چه ساختمان هایی مناسب هستند؟ و سپس اقدام به انتخاب و خرید بلوک کنید.

تشریح مراحل ساخت بلوک سیمانی در کارخانه

مسئله ای که در انتخاب شرکت سازنده بلوک سبک سیمانی جهت اجرای پروژه های عمرانی باید مورد توجه قرار گیرد، میزان کیفیت مصالح تولیدی است. بلوک سبک باید علاوه بر چگالی پایین، از لحاظ صوت، حرارت، رطوبت عایق بوده و در برابر حریق تاب آوری بالایی داشته باشد.

مرحله اول: مخلوط کردن ملات

مواد به کار رفته در ساخت بلوک سبک، سیمان ، آب، مواد افزودنی و سبکدانه و پوکه های سبک می باشد. هر کدام از اجزای نامبرده توسط ماشین آلات و تسمه نقاله به سطل های ذخیره انتقال داده شده و در شرایطی به دور از رطوبت نگهداری می شوند. مقدار مورد نیاز از هر ماده، به میکسر ریخته شده و با هم در مدت زمان لازم مخلوط می شوند. مواد خشک زمانی که به خوبی با هم مختلط شد، مقدار آب مورد نیاز به آن افزوده می گردد. مواد افزودنی یا رنگدانه های مورد نیاز متناسب با شرایط اقلیمی محیط پروژه به مخلوط اضافه شده و به مدت هشت دقیقه دوباره ملات با میکسر های مخصوص چرخانده میشود.

مرحله دوم : قالب گیری مواد بلوک

در این مرحله که پس از اتمام مرحله اختلاط بلوک سبک شروع می شود، ملات روی یک نوار نقاله ریخته شده و در یک قیف مرتفع دوباره کار اختلاط از سر گرفته می شود. بتن سبک با سرعتی کنترل شده به محفظه ای بالای دستگاه بلوک زن ریخته شده و با فشار درون قالب های مخصوص بلوک زنی قرار میگیرد. بسته به بزرگی یا کوچکی دستگاه، هر مرتبه چندین بلوک در سیستم بلوک زن تولید میشود. زمانی که قالب ها پر شدند، بتن ریخته شده در قالب زیرین، توسط وزن قالب بالایی که روی حفره های قالب پایینی فرود می آید، متراکم میگردد. فشار هیدرولیکی که روی قالب اعمال میشود، کار تراکم را تکمیل میکند.

زمانی که بلوک سبک متراکم شد، به سمت پایین حرکت کرده و از دستگاه بلوک زن خارج می شود. روی یک پالت فولادی یا چوبی به صورت مسطح قرار گرفته و به وسیله تسمه نقاله ها به محل مورد نظر برای خشک شدن انتقال می یابد. در کارگاه های مجهز، جهت هرچه بهتر شدن نتیجه کار، بلوک ها از زیر برس های زبر چرخشی رد میشوند تا مواد سست که روی کار چسبیده اند، از بلوک سیمانی جدا شده و یک سطح مسطح ارائه دهند.

مرحله سوم : عمل آوری بلوک سبک

عمل آوری از مهمترین مراحلی است که یک بلوک استاندارد یا غیراستاندارد نتیجه میدهد. بلوک سبک سیمانی به سالن عمل آوری یا اتاق های مخصوص فرستاده میشوند. در آنجا طی رطوبت موجود در بلوک عمل آوری انجام می شود. بلوک ها به مدت ۲۴ ساعت در فضای محبوس و دمای ثابت نگه داشته میشوند تا عمل آوری اولیه انجام گیرد.

مرحله چهارم : کنترل کیفی

بلوک-سیمانی-تک-سامان-هور-2

در شرکت های بزرگ نظارت مستمر در چرخه تولید نسبت به بلوک ها صورت می گیرد. بلوک سبک باید خواص و ویژگی های لازم را داشته باشد. مواد یا ملات ابتدا به صورت الکترونیکی وزن می شوند. آب سنگدانه ها توسط سنسورهای التراسونیک اندازه گیری شده و میزان آبی که قرار است به مخلوط اضافه گردد به صورت دقیق اندازه گیری می شود.

بعد از آنکه بلوک ها از دستگاه خارج شدند، توسط لیزر یا اپراتور بررسی شده و ارتفاع شان اندازه گیری می شود. در اطاق عمل آوری نظارت هایی صورت می گیرد، که فشار، زمان طول کشیدن چرخه و دما اندازه گیری از جمله این موارد است. در نهایت بلوک سبک سیمانی باید بدون عیب و مشکل به درستی عمل آوری شود. خرید از مراکز معتبر سبب افزایش پایداری سازه و کاهش پرت و دور ریز کار می شود.

مرحله آخر : پالت کردن بلوک ها

زمانی که بلوک سبک از کوره خارج می شود، باید روی پالت های مخصوص در ردیف و طبقات مشخص چیده شده و از هم جدا شوند. مارک شرکت سازنده و مشخصات پالت و ابعاد روی آن الصاق شده و به وسیله لیفتراک در محوطه انبار می شود تا به ۱۴ روز آن جا بمانند و پس از آن، به مشتری تحویل داده شوند.

مقایسه بلوک سبک با مصالح ساختمانی دیگر به شما کمک می کند تا با توجه به مزایا و معایب، بلوک سبک یا انواع مدل های دیگر را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلوک سیمانی از بهترین شرکت در تهران

بلوک-سیمانی-تک-سامان-هور-3

خرید بلوک سیمانی با قیمتی مناسب همیشه دغدغه ای بود که همه ای کارفرما ها افرادی که قصد شروع کار ساخت و ساز را دارند بود، اما از زمانی که شرکت تک سامان هور شروع به فعالیت کرد دیگر این دغدغه بر طرف شد.

شما می توانید انواع بلوک سیمانی را بهترین قیمت و بهترین کیفیت از معتبر ترین مرکز فروش بلوک سیمانی در تهران خریداری نمایید و از آن ها استفاده کنید. ضمانت ما اعتبار و سابقه ای ما است.

همانطور که میدانید خرید مصالح از بازار بسیار سخت است چرا که باید بتوانید در میان این همه برند و تولید کننده شرکتی را بیابید که علاوه بر قیمت های مناسب و کیفیت محصولاتش مسئولیت پذیر باشد و بتواند به قول خود عمل کند و محصولات سفارش داده ای شما را در زمان مقرر آماده و ارسال کند.

شما در حین خرید بلوک سیمانی از سامان تک هور میتوانید به نشانه ای استانداد سازمان ملی ایران بر روی محصولات ما دقت کنید تا از کیفیت و استحکام بلوک سیمانی تولید شده ما خیالتان راحت شود. در ادامه برخی از نکات مهم در انتخاب بهترین شرکت جهت خرید بلوک سیمانی برای شما شرح میدهیم.

انجام آزمایشات کنترل کیفی توسط شرکت

در هنگام خرید بلوک سیمانی باید به این نکته توجه کرد که شرکت قبل از فروش بلوک سیمانی آن ها را مورد آزمایشات مختلف قرار داده است و از کیفیت و استحکام بلوک سیمانی خود اطمینان دارد.

دقت به نشان استاندارد بر روی بلوک سیمانی

یکی دیگر از مهم ترین اقداماتی که شما باید قبل از خرید بلوک سیمانی و یا حتی دیگر مدل ها مانند بلوک لیکا انجام دهید این است که به نشانی استاندارد محصولات ملی ایران بر روی بلوک دقت کنید و ببینید که شرکت تولید کننده محصولات خود را بر اساس معیار های استاندارد تولید میکند یا خیر. قابل ذکر است زمانی یک بلوک مجوز شماره ۷۷۸۲ سازمان استاندارد ملی را دریافت میکند که دارای مقاوت، اندازه و وزن استانداردی باشد.

داشتن گواهینامه شرکت از سازمان های ناظر

زمانی که میخواهید از یک شرکت معتبر خریداری نمایید باید به گواهینامه های فنی که این شرکت از سازمان های ناظر بر کنترل کیفیت محصولات صادر میشوند دقت کنید، به عنوان مثال مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن یکی از این شرکت های ناظری است که بر روی فعالیت کارگاه های ساختمانی نظارت دارد.

اعتبار کارخانه شرکت تولید کننده بلوک سیمانی

شما باید قبل از خرید بلوک سیمانی از یک شرکت در حجم زیاد باید به اعتبار این شرکت در بازار نیز دقت کنید و علاوه بر آن میتوانید تعدادی از محصولات آن ها خریداری کرده و سپس مورد آزمایش قرار دهید تا ار اعتبار آن مطمئن شوید.

تحقیق در مورد کادر فنی شرکت تولید کننده بلوک سیمانی

ساخت بلوک سیمانی یکی از مهم ترین کارهایی که اشتباه در آن میتواند خطر آفرین جان هزاران انسان باشد، چرا که باید اندازه و اصول استفاده از مواد اولیه و ترکیب آن ها مهم است ما در شرکت تک سامان هور از بهترین مهندسین و افراد مجرب کمک میگیریم تا بتوانیم محصولاتی با کیفیت بالا تولید کنیم.

سایر نکات مهم در انتخاب شرکت تولید کننده بلوک سیمانی

 • مشتری مداری شرکت و رعایت ادب و تعهد کاری در تمام مراحل خرید و فروش
 • ارائه مشاوره به خریدار جهت خرید مصالح مناسب با فرمولاسیون متناسب با شرایط پروژه
 • ارائه ضمانت جهت هر گونه مسئله یا خسارت از جانب کارگاه تولیدی بلوک سبک
 • برخورداری از ماشین آلات به روز جهت نقل و انتقالات درون کارگاهی و بین شهری
 • نوع برخورد و میزان وقت و انرژی که پرسنل جهت خرید و فروش موفق، برای متقاضی صرف میکنند.
 • عرضه و تحویل به موقع بار به پیمانکار جهت جلوگیری از خسارات مالی به کارفرما یا پیمانکار، به سبب تاخیر در زمان بندی پروژه
 • مهم تر از همه دسترسی به مواد اولیه با کیفیت و دستگاه های مکانیزه بلوک زنی
 • قیمت مناسب و متناسب با کیفیت بلوک سیمانی

رعایت نظم در فرآیند فروش توسط تامین کننده

در کارگاه های تولید کننده بلوک سبک به صورت حرفه ای، زیر نظر کادر مجرب و سیاست های درست و اصول مشتری مداری، مراحل زیر جهت فروش باید رعایت گردد و حداقل آن را به عنوان استاندارد از کادر مربوطه بخواهید:

 • پاسخ دهی تلفنی صبورانه به مشتری یا پشتیبانی منظم به صورت آنلاین در خرید های اینترنتی از جانب شرکت مربوطه به متقاضیان بلوک سبک
 • ارائه مشاوره و نیاز سنجی متقاضی با صرف وقت و حوصله و ارسال کاتالوگ کامل محصولات شرکت برای سفارش دهنده
 • مشاوره فنی ثانویه به مشتری، جهت خرید به اندازه، در سایز و مدل مناسب بلوک استاندارد
 • ثبت سفارش شفاف جهت تولید به موقع در حجم مشخص و ارسال سر وقت محموله به پروژه مربوطه
 • انجام امور واریزی طبق قرارداد و صدور پیش فاکتور برای مشتری جهت پیگیری توافقات
 • ارائه ضمانت نامه و تاییدیه و کد رهگیری به مشتری بعد از واریز، و هماهنگی های لازم جهت ارسال
 • ارجاع به موقع سفارش به واحد لجستیک در کارخانه تولید بلوک سیمانی یا انواع بلوک سبک تولیدی
 • بارگیری اصولی با به روز ترین ماشین های حمل و نقل جهت حفظ سلامت بار و ارسال محصول به محل مورد نظر
 • جلب رضایت مشتری و ضمانت هر گونه مشکل پیرامون کیفیت محصول خریداری شده و ضمانت اصالت بلوک سبک

شرکت تک سامان هور تامین کننده برتر بلوک سبک کشور

بلوک-سیمانی-تک-سامان-هور-4

این شرکت با سابقه، کار خود را در سال ۱۳۸۵، جهت پخش بلوک سیمانی سبک با کادر مجرب آغاز کرد. سپس کارخانه تولیدی خود را در نزدیکی معادن پوکه، در شهرک صنعتی زاویه جاده تهران ساوه احداث نمود. بهره گیری از دانش متخصصان کشور از جمله اساسی ترین سیاست های کاری این تامین کننده از ابتدا بوده و هست.
تمامی بارهای بلوک سبک به صورت تمام اتوماتیک با توان تولیدی سالانه ۸ میلیون قطعه در این کارخانه تولید شده و در اختیار متقاضیان بازار مصالح ساختمانی قرار میگیرد.
تولیدات بلوک سبک در این واحد صنعتی، در بهترین آزمایشگاه های کنترل کیفی در سطح خاورمیانه مورد آزمایش قرار گرفته، سپس با مهر استاندارد ملی وارد بازار می گردد.
این شرکت با ارائه با کیفیت ترین محصولات بلوک سبک در طول دوره کار حرفه ای خود، توانسته تمامی مجوزها و استانداردهای لازم را از مراجع ذیصلاح و ناظر کشور اخذ نماید که از جمله آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات و مسکن کشور
 2. اخذ نشان استاندارد از سازمان ملی کشور از سال ۱۳۹۱ هر ساله تا کنون
 3. نائل شدن به عضویت انجمن بتن ایران و تبدیل شدن به عضو فعال و از موسسین انجمن صنفی تولید کنندگان محصولات سبک ساختمانی ایران

قیمت روز انواع بلوک سیمانی

بلوک ها نیز مانند کالاهای دیگر در ایران، قیمت ثابتی در بازه زمانی بلند مدت ندارند و اغلب از طریق تماس تلفنی قیمت روز انواع بلوک سیمانی را بدست می آورند. از طرفی، گستره تنوع این بلوک ها به شدت زیاد است و لازم است مشتریان با آگاهی بر نوع بلوکی که می خواهند از طریق تماس تلفنی اطلاعات لازم را به دست بیاورند.

جهت مشاوره و یا خرید جهت انواع بلوک ها، از جمله بلوک سفالی تیغه ای، بلوک پوکه ای، بلوک سه جداره و … با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

enemad-logo