درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

تاسیس گروه تک سامان هور به  سال ۱۳۸۵ برمی‌گردد .

فعالیت اصلی شرکت در آن زمان عمدتاً اخذ نمایندگی از شرکت‌های تولیدی و فروش محصولات آنان در بازار بود و با توجه به سابقه طولانی مدت مدیران خود در فاصله بسیار کوتاهی توانست سهم عمده‌ای از فروش شرکت‌های اصلی را به عهده بگیرد و به نماینده شماره یک آن واحد ها تبدیل شود.

تفکر تبدیل شدن از یک واحد بازرگانی به تولیدی ، بازرگانی در سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰ ایجاد شد و شرکت پس از خرید زمین در شهرک صنعتی زاویه اولین خط تولیدی بلوک سبک خود را راه اندازی نمود .  همچنین توانست در فاصله سالهای بعدی با اضافه کردن خطوط تولیدی ظرفیت‌های خود را به حدود سه برابر میزان اولیه افزایش دهد . در حال حاضر توان تولیدی سالانه انواع محصولات بلوک سبک مشتمل بر ۱۵ قالب تولیدی حدود ۸ میلیون قطعه بلوک می باشد .

شرکت به موازات افزایش ظرفیت‌های خود در حوزه کمیت تولید از همان ابتدا به موضوع کیفی محصول نیز توجه شایانی داشته است به طوری که جزو یکی از قدیمی ترین دارندگان گواهینامه فنی محصول از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن در کشورمی باشد.

همچنین دریافت نشان  استاندارد ملی ایران در سال ۱۳۹۰ وهمزمان با دریافت پروانه بهره برداری گویای اعتقاد راسخ سازمان به موضوع کیفیت و رضایت مشتری می باشد .

گروه تک سامان هور ازاعضای موسس انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی بوده وهمچنین از سال ۱۳۹۰ عضو حقوقی انجمن بتن ایران می باشد .

enemad-logo