ثبت نام ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
توليد در خط ثابت
 
در اين سيستم جهت توليد انواع بلوکهاي سبک ابتدا بارگيري مواد اوليه (قابل تنظيم به دو شکل وزني و حجمي ) صورت مي گيرد و پس از وزن سنجي يا حجم سنجي مواد اوليه شامل پوکه صنعتي ليکا( LECA ) و ماسه 5-0 از ديواره بچينگ پلانت به درون ميکسر بچينگ پلانت ريخته مي شود و سپس سيمان و آب مورد نياز اضافه شده نهايتا  ملات آماده توليد از طريق نوار نقاله به درون مخزن دستگاه ريخته مي شود .
 
در اين مرحله دستگاه با فشار پرس 500 تن و ويبره کافي ، بلوک را روي پالتهاي چوبي  توليد کرده و از طريق توار نقاله به قسمت آسانسور اتوماتيک  منتقل مي نمايد . پس از آن پالتهاي توليد شده بوسيله ليفتراک به درون فضاي عمل آوري منتقل شده ، پس از 24 ساعت بلوکهاي توليدي بر روي پالتهاي فلزي منتقل شده و بعد از نشانه گذاري اطلاعات بچ توليد به انبار محصول جابجا مي شوند تا پس از طي دوره عمل آوري و انجام آزمونهاي کيفي به محل مصرف حمل شوند.
 
 
 
توليد در خط متحرک
 
جهت توليد انواع بلوکهاي سبک در اين سيستم نيز ابتدا بارگيري مواد اوليه (قابل تنظيم به دو شکل وزني و حجمي ) صورت مي گيرد و پس از وزن سنجي يا حجم سنجي مواد اوليه شامل  پوکه صنعتي ليکا( LECA )  و ماسه 5-0  از ديواره بچينگ پلانت به درون باگت الواتور ريخته مي شود و پس از طي مسير به درون مخزن ميکسر وارد مي شود .
سيمان و آب مورد نياز به مخلوط اضافه مي شود و عمل ميکس مخلوط به مدت 4 دقيقه صورت مي گيرد. پس از آماده سازي بتن سبک ، مخلوط آماده شده درون باگت تراکتور ريخته شده و به محل قرارگيري دستگاه بلوک زني حمل مي شود . مخلوط آماده توليد به درون باگت دستگاه بلوک زني ريخته شده و پس از انجام عمليات پر کردن ، ويبره و پرس ، بلوک نهائي توليد مي شود . 
جهت عمل آوري بلوک از سيستم آب پاشي استفاده شده و به مدت 2 روز عمليات آب پاشي انجام مي شود . نهايتا بلوکهاي توليد شده بر روي پالتهاي فلزي چيده شده و پس از ثبت اطلاعات توليد به محل انبار محصولات منتقل مي شوند تا پس از انجام آزمونهاي کنترل کيفي به محل مصرف حمل شوند.
 
           
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن